Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.02.11.11

Свято! Свято! Свято!

Сьогодні в нашому садочку велике свято - відкриття двох нових груп. А це значить, що двері нашого закладу відкрилися ще 35 малюкам.
З нагоди відкриття груп ми влаштували велике свято з віршами, піснями, танцями.
Прийшли до нас в гості начальник відділу освіти Таїсія Григорівна Руснак,  представники міської ради Литвиненко Олександр Михайлович, Кондратенко Павло Анатолійович, Студанс Юрій Іварович, Бобков Микола Іванович та представники залізниці Малинка Микола Іванович та Журба Петро Андрійович.
Зустрічали гостей з запашним короваєм символ нашого садочку - Калинка та представники від кожної з груп - Волошка, Капітошка, Дзвоник, Пізнайко, Веселка, Сонечко, Малятко. Пізніше до них приєдналися Бджілка і Живчик - представники нових груп.

Для наших гостей ми приготували цікаву гру: за підказками і вказівками потрібно було віднайти групи, які треба відкрити.  


Далі на гостей чекав святковий концерт. Виступали всі: і найменші малюки і старші дошкільнята.

Нових діток зустрічали  завідувач Валентина Лаврентіївна та методист Оксана Володимирівна. Крізь арку новачків провели начальник відділу освіти Таїсія Григорівна Руснак та секретар міської ради Литвиненко Олександр  Михайлович.  
Разом з дітьми гості заспівали гімн нашого дитячого садочку.

Гості завітали не з пустими руками.