Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.28.09.12

Ветеран живе поруч...


Ветеран живе поруч.
Для вихованців дошкільного навчального закладу №24 «Калинка» це не просто слова.
Михайла Васильовича Шапіна наші дітки знають і люблять. Він працював двірником в нашому садочку протягом 10 років. І вже майже 15 років Михайло Васильович на заслуженому відпочинку, але зв'язок з садочком не переривається – він завжди бажаний гість на кожному святі в дитячому садку і завжди з радістю запрошує наших діток до себе в гості.


Діти з нетерпінням чекають приходу Михайла Васильовича на День Перемоги, їм дуже подобається слухати розповіді ветерана і розглядати його нагороди.
Не лише святами обмежується наше спілкування з Михайлом Васильовичем – відвідували ми його і в лікарні.
Дуже любить Михайло Васильович дітей, а діти, відчуваючи його любов, з радістю йдуть до нього в гості. І цього разу ми не з пустими руками прийшли до ветерана, а з квітами, солодким подарунком і невеличким концертом – піснею і віршами. А все тому, що  нам пощастило побувати на ювілеї – 28 вересня Михайлу Васильовичу виповнилося 90 років. Дуже сподобався ювіляру наш імпровізований концерт, задоволеними залишилися і діти, бо зустріч з ветераном для них завжди свято.
Привітати Михайла Васильовича разом з нами зголосилася іще один наш ветеран – Любов Тимофіївна Кравченко, наш колишній старший вихователь. Любов Тимофіївна – ветеран праці, відмінник народної освіти, значну частину життя віддала роботі на педагогічній ниві.
Вже 12 років Любов Тимофіївна на заслуженому відпочинку, і всі ці 12 років вона частий і бажаний гість в нашому садочку.
Михайло Васильович і Любов Тимофіївна  працювали в садочку в один час і тому були дуже раді зустрічі.
Раді зустрічі з ветеранами були і наші дітки, і з нетерпінням чекають наступної.