Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.01.11.12

Наш музичний керівникПіскун Світлана Вікторівна  працює в нашому дитячому садочку з листопада 2008 року. За час роботи вона зарекомендувала себе як досвідчений спеціаліст в своїй галузі: гарно володіє інструментом (баян), досконало знає методику проведення музичних занять у всіх вікових групах, створила власноруч багато музично-дидактичних посібників, атрибутів до музичних номерів, які завжди є яскравим доповненням свят та розваг.
Світлана Вікторівна постійно знаходиться у стані творчого пошуку, її сценарії свят та розваг заслуговують найвищих оцінок з боку колективу як педагогів так і батьків, володіє колективом дітей, вміє донести до них мету кожного заняття, націлити дітей на позитивний результат.
Світлана Вікторівна приймала активну участь у міській виставці педагогічного досвіду «Сплітаємо вінок ідей», де представила свою роботу у вигляді методичного посібника для 
музичних керівників. Робота удостоєна обласної виставки педагогічних ідей.
Світлана Вікторівна – музичний керівник за покликанням. В кожної дитини вона знайде талант: хтось співає, хтось танцює, хтось читає гуморески. Під її керівництвом діти, немов справжні артисти, а будь-який святковий ранок перетворюється на справжню виставу. Кожен, хто був присутній на нашому святі, захоче повернутися сюди знову і знову. А з яким нетерпінням чекають цих свят діти, як старанно готуються до них.
Тож, не даремно Світлана Вікторівна користується повагою колег та батьків, а ще любов’ю дітей, а це – найбільше визнання для педагога.