Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.20.01.14

Мости дружби: Сміла - Кам'янка

17 січня 2014 року делегація з  дошкільного навчального закладу №24 «Калинка» м.Сміла відвідала Кам’янський дошкільний навчальний заклад №3 «Ізумруд».
Педагогічний колектив «Калинки» вже багато років виступає з театралізованими дійствами до новорічних свят. До складу творчого колективу входять і вихователі, і помічники вихователів, і діти різних вікових груп. Щедрівки, колядки, розповіді про традиції нашого народу радо зустрічали  трудові колективи Сміли. З таким театралізованим дійством ми приїхали і до Кам’янки.

Зустрічали нас піснею, рушниками і караваєм, як поважних гостей. У ході зустрічі ми не лише познайомилися з дітками та колективом «Ізумруду», а й підписали угоду про співробітництво.

Поїздка до Кам’янки для нас була сповнена приємними враженнями: затишне місто, гарні дороги, чисті узбіччя… Але найголовніше – люди. З вдячністю будемо згадувати теплий прийом у садочку «Ізумруд» і те, що незважаючи на свою зайнятість, на зустріч завітав міський голова Табурець Володимир Іванович.
Сподіваємося, що наша співпраця буде плідною і незабаром колектив дошкільного навчального закладу «Ізумруд» завітає в Смілу з дружнім візитом.