Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.23.07.14

Топ-7 кращих іграшок для виховання сімейних цінностей

Сьогодні дорослі всерйоз стурбовані тим, як говорити з дітьми про сімейні цінності, що робити для того, щоб дитина почувалася щасливою в родині, була гармонійним учасником сімейних взаємин, цінувала те, що має вдома. на полицях магазинів іграшок, мабуть, не знайдеш спеціальної таблички, на якій було б написано, що саме ці іграшки допоможуть вам виховати в дитині гормальні сімейні цінності. Проте, ми пропонуємо невеликий огляд, завдяки якому ви зможете знайти саме такі іграшки.


Іграшка для дівчаток "Чарівна кухня"
Практично кожна фірма випускає щось подібне. Набір посуду, пічка, кухонне приладдя і навіть пластикові продукти мініатюрного розміру дають змогу дівчаткам почуватися дорослими господинями. Такі іграшки дають їм можливість копіювати роль жінки в родині. Мама - охоронниця родинного вогнища, яка готує смачні страви для всієї родини - саме таку роль програє дівчинка. Іноді з подібним наборами з задоволенням грають хлопчики. Гра "у кухню" є абсолютно нормальною для дитини будь-якої статі. Адже ніхто не дивується і не обурюється, коли чоловік добре готує.
Лялька й усе, що до неї додається
Звісно, ляльку діти можуть використовувати в ролі "дитини", або вона є проекцією особистості самої дитини. Дівчатка дуже люблять грати з пупсами різних розмірів. Зазвичай, такі іграшки зроблені дуже реалістично, до них додаються різноманітні аксесуари у вигляді одягу й засобів догляду за дітьми, ліжечок і візочків. у цьому випадку дівчинка гратиме роль "мами" стосовно своєї іграшки. Вона може опікуватися про когось слабкішого за себе, копіювати дії дорослих, тим самим поступово опановуючи норми поведінки своїх батьків. Хлопчики рідкоберуть ляльок до гри, але вони можуть приміряти на себе роль "тата", глави родини, тобто, вони теж грають лялькою, але опосередковано, через дівчаток.
Сімейні іграшки
Сьогодні виробники приділяють подібному "сімейному" сегменту дедалі більше уваги. Виглядають такі іграшки, як невеликі набори, у яких обов'язково є всі члени родини у вигляді звірят. Наприклад, це може бути родина їжачків, де є мама, тато, бабусу й дідусі, діти. Компанія-виробник позиціонує свої іграшки як родини, які дружно живуть, люблять працювати й опікуватися один одним.
Значно частіше зустрічаються парні іграшки - мама й маля. Іноді вони можуть бути виконані так, що мама міцно приєднана до малюка. Діти дуже люблять такі іграшки. вони допомагають їм програвати й переживати взаємини з власною мамою.
Гра "Юний майстер"
Дорослим здається, що це всього-навсього набір інструментів, що копіюють дорослі молотки, рубанки й дриль. Однак, це не завсім так. Син завжди з захопленням спостерігає за тим, як його тато майструє. це так звана "чоловіча" робота. Хлопчик дуже хоче спробувати щось аналогічне. Він бачить, що тато виконує важку хатню роботу. А кого прагне наслідувати хлопчик? Звісно, тата.Отримавши в подарунок набір інструментів, він діятиме так само, як його батько.
Настільна гра
Будь-яка настільна гра, в яку можуть грати двоє чи більше гравців, є гарною помічницею з виховання сімейних цінностей. Адже насамперед важливо закласти у свідомості дитини прихильність до сімейних традицій. Якщо у вашої родини є традиція збиратися разом за столом, щоб поговорити й пограти в гру, то для дитини ця гра символізуватиме гармонію в родині сімейне щастя й затишок.Напевно,  вже подорослішавши, дитина неодноразово згадає, як ви знею в дитинстві грали в "Морський бій" або іншу гру.
М'яч
У цьому переліку може опинитися також і бадмінтон, набір для настільного тенісу, гра "Дартс", та інше. Будь-який спортивний реманент або іграшка, що допоможе зібрати родину разом. Крім того, що спільні заняття спортом зближають дітей і дорослих, допомагають розв'язати конфлікти, що накопичилися, вони ще й допоможуть дитині зрозуміти, що родина - це здорово, дружно  й спортивно.


Будиночок
Пластикові або картонні будиночки можуть бути великого або малого розміру. У великий будиночок дитина може навіть увійти. Є креативний варіант будиночка, коли дитина має спочатку зібрати його, а потім розфарбувати.. Чому така іграшка сприяє вихованню сімейних цінностей? Будинок іграшковий - це прообраз  будинку сього дення. Навіть, якщо ви мешкаєте у квартирі, дитиниа сприйматиме іграшковий будинок як місце, де мешкатиме родина. Малюк може оселити туди ляльок або м'які іграшки, діти можуть самі на себе взяти роль м ами і тата, або дітей, але це вже не так важливо. Важливо те, що саме будинок дає дітям почуття захищенності.

джерело: "Зростаємо разом" №7(67) 2014