Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.29.07.14

Харчування дітей

Організація харчування в навчальному закладі регламентована законодавчими актами, має певні традиції, режим, раціон. А однією із головних умов є суворе виконання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоці, зберігання продуктів харчування та приготування їжі.
    Діти, що відвідують дошкільний навчальний заклад протягом, отримують триразове харчування, яке забезпечує їх добову потребу харчових речовинах та енергії приблизно на 75 – 80%.  Тому,  організація харчування в садочку повинна  доповнюватись правильним харчуванням в родині.
  Перед вступом дитини до дошкільного навчального закладу, батькам рекомендується наблизити режим її харчування та склад раціону до умов дитячого садка. Необхідно привчати дитину до тих страв, які частіше там готують, особливо, якщо вдома дитина їх не отримувала.
На жаль, не всі діти полюбляють все те, що корисно. Тому виховувати у дітей звичку і смак здорової їжі – справа нелегка, потребує терпіння. Часто-густо харчування дітей в родині, особливо у вихідні та світкові дні, зводиться лише до одного принципу - задоволення смаків та вередувань. Дитині дають те, що вона полюбляє: солодке, борошняне, жувальні цукерки і гумки, чіпси та сухарики, солодкі газовані напої. Необхідно вчити дітей, що не можна відмовлятися від молока, рибних, овочевих страв, та їсти тільки солодощі, бутерброди і закуски.
Також важливо, щоб дитина отримувала достатню кількість їжі, бо звичка їсти багато може привести до негативних наслідків як зайва вага і порушення обміну речовин.
Якщо дитину приводять в садок  за 1–1,5 години до сніданку, то вдома можна дати стакан соку або фрукти, інший легкий сніданок.
Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощі.
Забороняється приносити продукти харчування, з метою попередження харчових отруєнь, алергічних реакцій у дітей.
Якщо у вашої дитини день народження допускається пригощати інших  дітей  лише фруктами, карамельними цукерками, сухим печивом, соком.