Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.30.07.14

Як приводити і забирати дитину

До дошкільного закладу слід приводити  дитину, в установлений час: з 7.00 до 8.15, щоденно, окрім вихідних та святкових днів. Своєчасний прихід в дитячий садок – необхідна умова правильної організації освітньо-виховного процесу. 
У непередбачених домашніх ситуаціях  заздалегідь повідомте вихователів групи, що дитину приведуть пізніше вищезазначеного часу.
Не відправляйте  дитину в дошкільний заклад одну, без супроводу дорослого.
Приводячи дітей до дошкільного закладу, передавайте дитину вихователеві «із рук в руки», а ввечері, забирайте дитину у вихователя «із рук в руки». У разі, коли ви не в змозі особисто забрати малюка, повідомте про це  вихователя групи. Забирати малюка повинні дорослі члени родини. Неповнолітні (діти до 16 років) не мають права забирати дітей. Також не дозволяється забирати дітей особам  в нетверезому стані.
Якщо дитину з садочка регулярно забиратиме інша особа, напишіть про це заяву на ім’я завідувача.

Приводьте дитину добре вимитою, одягненою в чистий одяг (одяг повинен бути зручним, відповідати погодним та сезонним вимогам), підстриженою, з обрізаними нігтями.
Не приводьти в дошкільний заклад дитину з симптомами захворювання.
Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощі, інші продукти харчування, з метою попередження харчових отруєнь, алергічних реакцій у дітей;
Щоб уникнути випадків травматизму, щоранку перевіряйте вміст карманів в одязі малюка (та сумочок у дівчаток) на наявність небезпечних предметів ( ножиці, ножі, булавки, цвяхи, проволока, дзеркальця, скляні флакони, намистинки, ґудзики тощо).
Не  заходьте до групових кімнат без потреби.
Педагоги готові поспілкуватися з Вами, батьками, вранці до 8.15 та ввечері після 17.00. В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується.