Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.21.10.15

Діти та Інтернет. Запитання - відповідь.

Чи може розвиватися у дітей Internet-залежність?   
Internet є прекрасним інструментом для молодих людей, особливо для тих, хто відчуває труднощі у спілкуванні зі своїми ровесниками. Діти, які гарно володіють комп'ютером, можуть користуватися популярністю в Internet, оскільки зовнішність та атлетичні здібності там не є важливими, і це може допомогти їм набути гарну самооцінку. Тим не менш, надмірне використання комп'ютера може ще більше ізолювати соромливих дітей від інших видів діяльності, таких як виконання домашньої роботи, заняття спортом, сон або проведення часу з іншими дітьми. Батьки та вчителі зазвичай не знають, що існує така проблема, поки вона не стане серйозною. Це трапляється тому, що можна легко приховати те, чим дитина займається в онлайні і тому, що Internet-залежність ще не дуже широко визнана.

Встановіть правила використання комп'ютеру вдома та спробуйте збалансувати їх з більш фізичним дозвіллям. Також прослідкуйте, щоб комп'ютер з Internet- з'єднанням знаходився у відкритій зоні, а не в кімнаті дитини.
Нарешті, подивіться як ви самі використовуєте Internet. Чи проводите ви в онлайні цілі години? Якщо це так, то діти, скоріше за все, наслідуватимуть ваш приклад. Для отримання підказок про те, як допомогти дітям встановити здоровий баланс між використанням Internet та іншими видами діяльності, прочитайте статтю Чи страждають ваші діти Internet-залежністю?

Що я маю робити, якщо моя дитина стала об'єктом образ в онлайні?
Це ще називається кіберхуліганством або ображанням і це явище стає дуже розповсюдженим серед підлітків. Якщо це трапляється, ви можете заблокувати особу, яка надсилає повідомлення, які непокоять дитину, використовуючи функцію блокування, які є в багатьох програмах обміну електронною поштою та миттєвими повідомленнями. Збережіть повідомлення образливого змісту та направте їх своєму провайдеру послуг електронної пошти. Більшість провайдерів мають відповідні політики користування, які можуть обмежити користувачів і не дозволяти їм турбувати інших по Internet.

Діти також можуть стати об'єктом образ або кіберхуліганства, коли вони грають в онлайнові відеоігри. Для того, щоб дізнатися більше про те, як ви можете зробити відеоігри більш безпечними для ваших дітей, прочитайте 10 підказок про те, як поводитися з кіберхуліганами та образниками.