Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.14.11.15

День молитви за сиріт

Відповідно до листів управління освіти, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України "Про проведення заходів до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт  у нашому закладі сьогодні відбулася молитва за сиріт.
До цього заходу ми залучили діток і працівників нашого закладу та діток - інвалідів, які проживають в нашому мікрорайоні.
Допомогли нам в проведенні заходу представники двох конфесій - отець Андрій (греко-католицька церква) та Олександр Коваленко (церква "Блага вість").


Ми довго думали, як пояснити дітям, що таке сирітство і хто такі сироти. Після довгих роздумів ми вирішили пояснити це на прикладі мультфільму "Мама для мамонтеняти". Дітям так шкода було маленького мамонтеняти, що в декого з них на очі навернулися сльози.
Потім до працівників закладу та запрошених гостей звернувся Олександр Коваленко, а отець Андрій підготував зворушливі слова, якими звернувся до дітей.
Звісно ж, основною частиною заходу була сама молитва за сиріт. А по завершенню заходу всі наші дітки отримали  подарунки та солодощі, яким поласували в групах.  Не залишилися без подарунків і дітки-інваліди, які були запрошені на свято. Пропонуємо Вам подивитися невеликий фото-звіт про проведення заходу, а також ознайомитися з документами, відповідно яких проводився захід ( лист управління освіти, молоді і спорту № 2599 від 26.10.2015 "Про проведення заходів до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт" та лист Міністерства освіти і науки України №1/9-384 від 12.08.2015 "Про проведення заходів до Всеукраїнського дня молитви за сиріт")