Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.09.11.15

"Ізумруд" в гостях у "Калинки"

6 листопада до нашого дитячого садочка  завітали  гості з Кам’янки,    з дитячого садочка №3 «Ізумруд». Наша дружба розпочалася два роки  тому,  але камянчани до нас завітали вперше.
Творчий колектив на чолі з завідувачем закладу Тихоглаз Марією Миколаївною,  подарував нам чудовий осінній ярмарок з усіма атрибутами українського  народного свята. Колеги привезли  з собою солодкі гостинці для дітей та отримали наші подарунки у відповідь.

Ми зустрічали гостей запашним короваєм та веселими піснями. Ансамбль «Калинонька» відповів пісенним привітом гостям, особливо зворушливо звучали пісні у виконанні найстарших наших колег  та дітей
Тепло приймали гостей наші діти та дорослі, сердечно вітали гостей завідувач методичного кабінету управління освіти Руденко Валентина Борисівна та завідувач сектору дошкільної освіти Сухомлин Алла Олександрівна. Привітала гостей і голова батьківського комітету дошкільного навчального закладу №24  Мотузенко О.В. Завершилася  зустріч екскурсією по закладу  та започаткуванням  алеї дружби ім.О.А.Захаренка, право висадити дерева  надали завідувачам та музичним керівникам обох закладів.