Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.23.05.16

Нам 60 років!

Нашому садочку виповнилося 60 років. Це - поважний вік. За цей час добрий господар встигає посадити дерево, побудувати будинок, виростити дітей та, навіть, дочекатися, онуків. Та, незважаючи на поважний вік садочку, ми вирішили відсвяткувати цю подію по-дитячому: з піснями, танцями, казковими героями.

Для наших діток свято розпочалося з самого ранку - їх привітали та пригостили смачненьким Чебурашка та Крокодил Гена.
Поважних гостей ми починали зустрічати біля самого входу в садочок. Біля входу в садочок їх уже чекала виставка всього, що пов'язано з історією закладу: фотографій, листів, різноманітних архівних матеріалів.
Далі свято продовжувалося в музичній залі, тривало воно аж три години. За цей час садочок привітали і поважні гості, і казкові герої. В святковій програмі були і пісні, і танці, і театралізація, і художня гімнастика. 
Крім наших талановитих діток та ансамблів "Калинка" та "Калинове гроно" для гостей танцювали та співали наші випускники - Настя Микитенко, Максим Мартовицький та хор спеціалізованої школи №12. 
Окрема величезна подяка за привітання та музичний подарунок акторам Черкаського академічного музично-драматичного театру Олександру Гуменному та Анні Куриленко.
Щиро дякуємо за  запашний коровай та музичне привітання нашим колегам з Кам'янського дошкільного навчального закладу "Ізумруд".
Висловлюємо подяку за участь у нашій святковій програмі Андрію Ткачу та його мамі Оксані, родині Кравчуків та їх бабусі Жеребцовій Валентині Василівні, Софійці Гаркавенко та її мамі Мар'яні Василівні (окрема подяка Мар'яні Василівні за хор "Веселих жабенят"), Заскалеті Юлії Павлівні за підготовку пісні англійською мовою з групою "Бджілки".
Дякуємо всім нашим гостям за привітання та теплі слова на нашу адресу.