Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.16.06.17

Ми - чемпіони!


15 червня  на запрошення наших колег з міста Кам'янка наш садочок прийняв участь у V-х районних відкритих туристсько-спортивних та краєзнавчих заходах серед працівників закладів освіти.
Зі змагань наша команда привезла 14 грамот та великий похідний казанок.
Серед наших перемог – перше місце в конкурсі історії закладу і третє місце за представлення команди, друге місце в конкурсі танцю і третє місце в конкурсі пісні, третє місце за розпалювання вогнища, також третє місце отримала приготована нами каша, ми отримали друге місце в спортивному етапі і третє місце в смузі перешкод, в краєзнавстві ми були другими і в конкурсі «Палаточне містечко» наша палатка отримала  перше місце.

Особливо відзначилися Валентина Віталіївна Гордієнко, яка отримала третє місце в скаканні на одній нозі зі скакалкою та Олександра Михайлівна Діц і Валентина Василівна Брикун, які зайняли третє місце у дартс серед жінок.
Але найбільшою нагородою були  гарний настрій, що супроводжував нас протягом змагань, нові знайомства з колегами та однодумцями і приємні враження та позитивні емоції, які ми привезли додому.