Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.21.07.17

2007-2017. Що зроблено за ці роки?

10 років - це доволі великий відрізок часу. Ми хочемо поділитися тим, що зроблено в садочку за останні 10 років. Попереду Вас чекає багато цікавих фотографій.

Почнемо, напевно, з групових приміщень, адже у них найбільше часу проводять наші вихованці.


В кожній групі обладнано живі куточки. Серед їх мешканців - хом'яки, морські свинки, мишки, папуги Жако та хвилясті, равлики, рибки.


На черзі спортивна зала.
А це наша музична зала. До кожного свята вона прибирається по-особливому, жодного разу не повторюючись.
Одне з найулюбленіших місць наших дітлахів - картинна галерея. В ній зібрані картини, що зображують нашу рідну природу, ілюструють побут українців.

Психологічний кабінет.
Методичний кабінетА так виглядає  подвір'я закладу.
Розповідаючи про подвір'я ми просто не можемо не показати наш фонтан... і наш чудовий український куточок. Більше фото цього куточка можете подивитися ТУТ.

А це ще одна картина, що зображує українську природу. Вона стала чудовим фоном для нашого фонтана. Про неї почитати можна ТУТ.

В групах обладнано буфетні.


Відремонтовано галереї.Відремонтовано коридор ІІ-го поверху корпусу "Г" (біля музичної зали).Старі вікна поступово замінюються новими металопластиковими. Цими днями встановлено нові вікна в музичній залі, наразі тривають оздоблювальні роботи.Одночасно з заміною вікон в музичній залі відбувалися роботи по встановленню натяжної стелі на сходових маршах корпусів "А" та "В". На черзі ремонт стін цих приміщень.


Це лише подвір'я та приміщення закладу. А скільки ще зроблено роботи по зміцненню матеріально-технічної бази закладу, поповненню навчально-методичної бази... Всього неможливо показати одним постом. Але якщо Ви маєте бажання побачити щось, про що ми забули розказати цього разу пишіть нам на електронну пошту або вкажіть в коментарях до цього посту і ми обов'язково все покажемо.