Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.21.07.17

Вітаємо Валентину Лаврентіївну і дякуємо всім, хто допомагав садочку

А у нашому садочку свято!!! 23 липня наша Валентина Лаврентіївна відзначає 10-річчя своєї діяльності на посаді завідувача.
Шановна Валентина Лаврентіївна, весь наш дружній колектив хоче привітати Вас з цією знаменною  датою.
Бути хорошим керівником дано не кожному, бо це мистецтво і щоденна кропітка робота, але Ви чудово справляєтеся зі своєю справою. Ви – як капітан, що стоїть біля штурвалу нашого дитсадківського корабля і веде його до наміченої цілі, оминаючи бурі і підводні камені.
Ми вітаємо Вас з 10-річчям Вашої плідної діяльності на посаді завідувача і бажаємо Вам не знати стихійних лих на професійному шляху.  Нехай позаду залишаться безсонні ночі і хвилювання, а надалі Вас чекають лише приємні моменти і перемоги. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення. Нехай у робочих справах Вас супроводжує підтримка однодумців, а на серці буде тепло і сонячно від любові дітей та вдячності їх батьків. Міцного Вам здоров’я, невичерпного оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів!

За ці 10 років багато чого змінилося в нашій «Калинці». Мережа закладу зросла з 4-ох до 9-ти груп, одна з яких логопедична.  Колектив зріс удвічі: у 2007 році в закладі працювало 23 особи (9 педагогів та 14 осіб технічного та обслуговуючого персоналу), а на сьогодні чисельність персоналу становить 45 осіб, 20 з яких педагоги. Колектив поповнився практичним психологом, вчителем-логопедом, вихователем-методистом, інструктором з фізкультури  та комірником. Відповідно збільшувався і дитячий колектив: у цьому році наш садочок відвідувало 190 дітей, а це більше ніж удвічі перевищує кількість дітей, що ходили в садочок у 2007 році.
Та найбільше змінився сам садочок. Неймовірних змін зазнало  приміщення дитсадка: відкрито та повністю обладнано нові групи, психологічний, логопедичний та методичний кабінети, відбудовано медичний блок, замінено систему опалення,  зроблено капітальний  ремонт спортивної зали, відремонтовано групи та галереї, замінено вікна… Всього не перелічити.
А ще у нас є фонтан та картинна галерея, на одній зі стін садочку та на павільйоні з’явилися  картини, які зображують українське село та нашу рідну природу, подвір’я  закладу прикрашене квітами та скульптурами.
У наших діток повністю оновилися іграшки та ігри, з’явилися ігрові куточки. В групах багато нових меблів. Оновлено навчально-методичну базу…

Звісно, що ми б не зробили так багато без допомоги небайдужих людей.
Ми щиро вдячні народному депутату України Рудику Сергію Ярославовичу, за його допомоги в закладі замінено систему опалення і дітки взимку не мерзнуть. До речі, він обіцяв до 10-річчя на посаді завідувача подарувати Валентині Лаврентіївні ноутбук. J
Дякуємо Колеснику Андрію Валерійовичу. Будучи на посаді Смілянського міського голови він допоміг в забезпеченні матеріальної бази двох щойно відкритих груп.
Безмежно вдячні начальнику Шевченківської дирекції залізничних перевезень. Завезення піску і відсіву, допомога в ремонтних роботах, ремонт електромереж та заміна ламп зовнішнього освітлення, надання транспорту – все це, і ще багато іншого, відбувається за допомоги Малинки Миколи Івановича.
Дякуємо і керівникам ПЧ-9, ЕЧ-2, БМЕУ-5, вагонного та локомотивного депо за надану ними допомогу.
Вдячні і родині Лісковських: Михайло Дмитрович допоміг з матеріалами на відбудову медичного блоку, а Олег Михайлович подарував спортивний інвентар.
Дякуємо Давиденку Олексію Григоровичу за принтер та лінолеум для спортивної зали.
Щиро вдячні отцю Андрію, настоятелю Смілянської Спасо-Преображенської церкви УГКЦ за мудрі поради та інгалятор і подарунки до Дня Святого Миколая для наших діток.
Ми щиро дякуємо родинам наших вихованців – без їхньої допомоги та підтримки було б дуже важко. Вдячні родині Підлубних за додаткове забезпечення продуктами харчування,  родині Галєвих  - за допомогу в ремонті павільйона для візочків, Мартиненко Денису Анатолійовичу - за виготовлення меблів. За допомогу в організаційних питаннях дякуємо Мотузенко Олені Вікторівні, Сватко Олені Олександрівні та Щербині Максиму Юрійовичу. Дякуємо всім батькам, які витрачали свій час прикладали свої зусилля допомагаючи нам в ремонтах і роботах по благоустрою. Дякуємо всім, хто приймав участь у культурно-масових заходах закладу і ділився з нами частинкою своїх талантів…  Просто неможливо перелічити всіх, тож якщо когось немає в цьому списку – не ображайтесь, ми Вас любимо і цінуємо Вашу допомогу.

Попереду ще багато планів, хоча, озираючись назад, розуміємо, що зроблено дуже багато. Подивитися  фотозвіт можна ТУТ.
Нині популярні статті на тему «Як було – як стало», якщо Вам цікаво, як було у нас і що ми маємо зараз завітайте СЮДИ.
Познайомитися з нашими друзями, з тими з ким ми співпрацюємо можна ТУТ.