Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.10.10.17

Екскурсія в школу майбутнього

7 жовтня наш колектив відвідав авторську О.А.Захаренка середню загальноосвітню школу с.Сахнівка, яку колись називали школою майбутнього. Розташована вона в селі Сахнівка Корсунь-Шевченківського району на березі річки Рось. Довгий час на чолі школи стояв видатний педагог, заслужений учитель, академік Академії педагогічних наук Захаренко Олександр Антонович.
Нині школу очолює його колишній заступник і послідовник Іван Леонідович Рибалка. Саме Іван Леонідович провів для нас екскурсію школою. Ми відвідали виховний центр, центр молодших школярів, спортивно-оздоровчий центр, шкільний дендропарк, побували в планетарії та обсерваторії і, навіть, покаталися на каруселях.

До речі, до нашої екскурсії приєднався колектив  Кам'янської школи №3, в якій навчався Олександр Антонович Захаренко.
Окремо хочеться відмітити старання юних екскурсоводів, завдяки їхнім старанням ми дізналися багато цікавого з історії села в стародавні часи, під час Голодомору та війни.
А дорогою додому ми завітали в Мліїв, там ми відвідали музей-садибу родини Симиренків. Щиро дякуємо працівниці музею, яка вийшла на роботу в свій законний вихідний і провела для нас цікаву і змістовну екскурсію.