Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.03.11.17

Потяг дружби "Залізниця - Дитсадок"

Багато років колективи дошкільного навчального закладу №24 «Калинка» та Шевченківської дирекції залізничних перевезень поєднує дружба. Розпочалася вона ще у 2009 році з новорічних віншувань батькам вихованців нашого садочку, більшість з яких працює на залізниці. Потім були весняні вітання працівницям залізниці – мамам і бабусям наших вихованців.

Залізничники приймали наші вітання так тепло і щиро, що з цього народилася ідея вітати наших друзів і з професійним святом – Днем залізничника. Кожного разу до свята  ми пишемо новий сценарій  та готуємо сюрприз, щоб наше привітання порадувало залізничників  новими героями та веселими несподіванками. Натомість отримуємо щиру вдячність та неоціненну допомогу. Саме залізничники, на чолі з Миколою Івановичем Малинкою, є нашими найпершими і найкращими помічниками: жодного разу ми не почули відмови у наших проханнях. Виконуючи свою, і без того нелегку роботу, вони знаходять час та можливість допомогти дитячому садочку.

Від імені усього колективу «Калинки» щиро дякуємо Вам за допомогу та людяність, низько вклоняємося кожному з Вас.  Ми шануємо Вашу роботу і бажаємо Вам плідної праці та довгих років життя,  нових перемог і досягнень міцного здоров’я та невичерпного оптимізму, злагоди та добробуту, нехай на життєвих та професійних перехрестях Вас завжди супроводжує зелене світло!

P.S. Саме такими словами ми привітали наших друзів-залізничників зі сторінок газети "Магістраль".