Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.06.02.18

Як "Калинка" в гості до "Ізумруда" їздила


Двадцять п’ять років для людини –це розквіт сил та життя, двадцять п’ять  років для закладу - це досвід, історія та долі багатьох людей. Днями свій двадцятип’ятирічний ювілей відзначив Кам’янський заклад дошкільної освіти №3 «Ізумруд».
Багато гостей завітало на це свято дитинства та радості, серед них і члени колективу  нашого закладу дошкільної освіти №24 «Калинка». В дарунок нашим колегам та їх вихованцям ми привезли святковий торт, дитячі книжки, веселу пісню та найкращі зразки українського гумору.

Колектив музичної школи ім.П.І.Чайковського порадував ювілярів та всіх присутніх піснею-присвятою. З подарунками та вітаннями завітали на свято колеги з сусідніх закладів. Багато гарних слів та побажань лунало на адресу колективу садочка-ювіляра від батьківської громади.
Діти та дорослі порадували присутніх своєю щирістю, своїми талантами, яскравими  костюмами та цікавими атрибутами. Пісні, таночки, вітання та подарунки створили дивовижну атмосферу свята. Ми надовго збережемо у своїх  серцях атмосферу  простоти, єдності та розуміння у цьому колективі.
Прекрасний, творчий колектив «Ізумруда»  всі ці роки очолює Марія   Миколаївна Тихоглаз. Під керівництвом цієї дивовижної жінки багато років тому колектив обрав провідним напрямком своєї діяльності  природнє загартування дітей. Тож не дивно, що апофеозом свята стало обливання дітей водою на подвір’ї закладу.
Нам приємно відзначити, що у «Ізумруда» є прекрасні помічники - однодумці,  які постійно дбають про дітей та їх потреби. Вони завжди  відгукуються на прохання адміністрації закладу, бо розуміють, що  інвестиції у дітей – найвигідніші, тому що саме ці діти стануть прекрасним майбутнім свого міста та держави!