Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.06.04.18

Уроки доброти

Хочемо поділитися з Вами історією, яка сталася вчора в групі "Живчики".
От, що розповіла нам вихователь Галина Сергіївна Мачуська.

"Вчора я отримала сумну звістку про те, що помер Рожаловський Іван Степанович - директор школи, в якій я навчалася і деякий час працювала вчителем історії, його дружина - Ірина Михайлівна була моїм класним керівником і колегою. Не дивлячись на значну різницю у віці, ми довгий час товаришуємо сім'ями. Іван Степанович був дуже хорошою людиною, справжнім вчителем і завдяки його праці я обрала професію вчителя, роботу з дітьми.
Дізнавшись цю звістку, я заплакала, а щоб діти не бачили моїх сліз я заховалася у спальну кімнату. Коли я, заспокоївшись і привівши себе до ладу, вийшла в групу, мене вразив  вчинок моїх вихованців. Вони їли яблука і печиво, а коли закінчили, то без вказівок підхопилися і почали, як ті мурахи, приймати стільчики, прибирати серветки, стирати зі столу, замітати...
Та найбільше мене вразила відповідь дітей на запитання, що вони роблять. Вони відповіли: "Ми бачили, як ви плачете. Ми хочемо вас пожаліти і тому вирішили хоч якось допомогти."
У мене нахлинули сльози. Я навіть подумати не могла, що мої діти здатні самі, без вказівок, так згуртуватися і співчувати.
Не дарма кажуть, що діти все відчувають. А для себе я зрозуміла, що не дарма обрала професію вихователя."