Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.06.12.18

Гармонія руху. Звіт

З метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи з фізкультурно-оздоровчого напряму, формування здорового способу життя, валеологічного світогляду, художньо-естетичного розвитку в закладі дошкільної освіти №24 «Калинка» з 15.11.2018 по 30.11.2018 року пройшов фестиваль «Гармонія руху» за участю вихованців закладу різних вікових категорій.
Для повної реалізації завдань, максимального досягнення поставленої мети було розроблено програму проведення фестивалю «Гармонія руху».
Відповідно до розробленої програми фестивалю основною метою стало стимулювання рухової, музичної, художньо-естетичної діяльності дітей; забезпечення збереження фізичного, психічного і духовного здоров'я вихованців; формування у дітей емоційно-позитивного відношення до гри, руху, танців, спортивних ігор і вправ; стимулювання батьків до оздоровлення дітей, участі в освітньому процесі дошкільного навчального закладу; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.
Під час фестивалю було проведено багато цікавих форм роботи з поєднанням фізкультури та музики: рухливі та спортивні ігри, естафети, флешмоби, розваги, гімнастики пробудження, шахові турніри. З дітьми середнього та старшого дошкільного віку проводилися вправи для корекцій порушень постави із елементами китайських оздоровчих систем «хатха-йога» та «горизонтальний пластичний балет» за методикою М.М. Єфименка, в якому музичність, хореографічність, еластичність відіграють найголовніше значення. Такі форми роботи забезпечують дошкільникам відчуття не лише м’язової, але й душевної радості, любові до життя.
Прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню здоров’я наших вихованців, удосконаленню основних рухових умінь та навичок, тому було проведено активну рухову діяльність на свіжому повітрі у вигляді рухливих народних ігор та розваг (катання на санчатах, ліплення сніговика та кольорових снігових фігур).
Кожен ранок для малят розпочинався з сюжетної ранкової гімнастики «Ми – спортсмени».
З дітьми дошкільних груп проведені тематичні заняття: «Розкажу малятам, як здоровим стати», «Країна Вітамінів».
З дитячих малюнків на тему «Ми зі спортом дружимо» було організовано загальну виставку.
Для батьків вихованців підготовлені тематичні інформаційні ширми з порадами та рекомендаціями щодо використання рухів та музики у зміцненні здоров’я дітей.
Щодня педагоги з вихованцями проводили найрізноманітніші ігри, забави, читали художні твори, розв’язували ситуації, розглядали картини, ілюстрації тощо.