Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.11.03.19

Мости дружби: Сміла - Кам'янка. Ретроспектива


Багато років триває наша дружба та співробітництво з дошкільним навчальним закладом №3 "Ізумруд" міста Кам'янка. Ми підготували невелику ретроспективу і пропонуємо Вам разом з нами озирнутися назад у минуле.

17 січня 2014 року делегація  нашого дошкільного навчального закладу вперше  відвідала Кам’янський дошкільний навчальний заклад №3 «Ізумруд». Завітали до колег з Кам’янки ми з театралізованим дійством до новорічних та різдвяних свят. Зустрічали нас піснею, рушниками і короваєм, як поважних гостей. У ході зустрічі ми не лише познайомилися з дітками та колективом «Ізумруду», а й підписали угоду про співробітництво.
З вдячністю будемо згадувати теплий прийом у садочку «Ізумруд» і те, що незважаючи на свою зайнятість, на зустріч завітав міський голова Табурець Володимир Іванович.

25 березня 2015 року   в дошкільному навчальному закладі «Ізумруд» відбулося районне методичне об'єднання «Розвиток творчих здібностей дошкільників за допомогою нетрадиційних технік малювання». Представниками від нашого садочку були Завгородня Тетяна Миколаївна та Снігур Ольга Миколаївна. Плідною та цікавою була зустріч колег. Особливо вразив майстер-клас писанкарки Хомік М.І.  Наша Тетяна Миколаївна поділилася досвідом малювання на тканині.
Крім того, в ході цієї поїздки було підписано угоду про співпрацю між профспілковими комітетами наших закладів.

6 листопада 2015 року  колеги з дитячого садочка №3 «Ізумруд» вперше  завітали  до нашого садочка.
Творчий колектив на чолі з завідувачем закладу Тихоглаз Марією Миколаївною,  подарував нам чудовий осінній ярмарок з усіма атрибутами українського  народного свята. Колеги привезли  з собою солодкі гостинці для дітей та отримали наші подарунки у відповідь.
Ми зустрічали гостей запашним короваєм та веселими піснями. Ансамбль «Калинонька» відповів пісенним привітом гостям, особливо зворушливо звучали пісні у виконанні найстарших наших колег  та дітей

В травні 2016 року наш садочок відзначив свій шістдесятирічний ювілей.  Колеги з Кам'янського дошкільного навчального закладу "Ізумруд" завітали на наше свято і привезли в дарунок запашний коровай та музичне привітання  

15 червня 2017 року на запрошення наших колег з міста Кам’янка наш садочок прийняв участь у V-х районних відкритих туристсько-спортивних та краєзнавчих заходах серед працівників закладів освіти. Зі змагань наша команда привезла 14 грамот та великий похідний казанок.

В лютому 2018 року  свій двадцятип’ятирічний ювілей відзначив Кам’янський «Ізумруд». В дарунок нашим колегам та їх вихованцям ми привезли святковий торт, дитячі книжки, веселу пісню та найкращі зразки українського гумору.

15 червня  2018 року у селі Лубенці відбулися 6-ті туристсько-спортивні, краєзнавчі заходи вчителів Кам'янського району. В  заході приймали  участь 10 команд з району і одна команда гостей, тобто, нас. Всі команди пройшли десять етапів змагань, де проявили свою спритність, витривалість, знання рідного краю. А переможцями стали ми! Ми отримали перше місце, а ще кубок, медалі, грамоту та подарунок.

Наше спілкування не обмежується лише спільними заходами – ми постійно знаходимося на зв’язку і співпрацюємо з усіх питань дошкільного життя. Сподіваємося, що наша співпраця буде  тривалою і плідною.

Якщо маєте бажання детальніше ознайомитися з історією нашої дружби та співробітництва - переходьте за посиланням СПІВРОБІТНИЦТВО.