Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.08.11.19

Тиждень безпеки дорожнього руху

 З метою поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, формування і закріплення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до дитячого садочка і додому з  4 по 8 листопада в закладі  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека дітей на дорозі.


   Протягом тижня організовувалась робота на тему "Дорожня абетка", проводилися цільові прогулянки, рухливі, сюжетно-рольові, дидактичні ігри, читання художньої літератури, відгадування загадок про дорожній рух. Діти отримали масу задоволення і корисних практичних навичок для власного досвіду.
   Одним з головних завдань в системі дошкільного виховання є збереження та зміцнення здоров'я дітей. А це неможливо, якщо дитина не навчиться і не зможе протистояти найпростішим небезпечним ситуаціям, не зможе розпізнати негативні і добрі наміри оточуючих. Тому робота з виховання у дітей основ безпеки життєдіяльності є в даний час особливо актуальною.