Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.27.04.20

Зверніть увагу!

Шановні колеги!

Просимо Вас ознайомитися з листом Міністерства освіти і науки України від 23.04.2020 №1/9-219 "Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину". Зокрема, в ньому вказано, що в межах робочого часу, визначеного графіком, працівники закладу мають виконувати свої професійні обов'язки, організовувати та проводити освітній процес, складати або коригувати плани професійного розвитку та самоосвіти, розробляти конспекти занять відповідно до освітньої програми тощо.
В умовах карантину варто налагодити тісну взаємодію з батьками вихованців за допомогою онлайн-конференцій, спілкування у групах  в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо.
Крім того, слід розглянути можливість онлайн-занять з дітьми, при цьому наголошено, що Міністерством освіти і науки створено окремий ресурс "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти", який містить перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку, поради батькам дітей, рекомендації для занять та іншу корисну інформацію. Переглянути матеріали можна за посиланням: "Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти".
Просимо ознайомитися з повним текстом документу.