Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.03.03.21

Заняття доброти

   
 Доброта- найбільша цінність нашого життя. Це та якість, яка коштує так дешево, але цінується дуже дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується з малечку. Людям добрим і милосердним притаманне співчуття до хворих, слабших, людей похилого віку, до тих, хто потрапив у біду, а також до беззахисних тварин. Вихователі нашого садочку докладають всіх зусиль, щоб прищепити дітям такі риси - доброту, милосердя та любов до оточуючого світу.
     1 березня в усьому світі відзначається Всесвітній день котів. Кіт - найближча до людини тварина, та, нажаль, не всі ці добрі створіння мають господарів і теплий дім.
     У дошкільних групах нашого закладу були проведені тематичні «заняття доброти»: «Про тварин дбаємо, любимо, оберігаємо» (логопедична група «Капітошки»), «З турботою про тварин» (інклюзивна група «Волошки»), «Наші пухнасті друзі» (старша група «Живчики»), «Наші менші друзі» (різновікова група «Пізнайки»), «Кому я можу допомогти» (друга молодша група «Живчики»)
     Діти із захопленням слухали цікаві розповіді та традиції шанування домашніх улюбленців, малювали своїх домашніх улюбленців та інших пухнастиків, а батьки вихованців принесли теплі підстилки та смачний корм для безпритульних тваринок, які ми передали в притулок!
     Дякуємо всім, хто допомагає сіяти зернятка доброти у серденьках дітей! Давайте творити добро не лише з нагоди свята, а кожного дня!