Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.29.04.21

Гармонія руху - 2021

   Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 23.03.2021 №32 «Про проведення фестивалю «Гармонія руху» у закладах дошкільної освіти м. Сміли» у закладі дошкільної освіти №24 «Калинка» з метою збереження та зміцнення фізичного здоров'я дітей та працівників закладу, активізації роботи фізкультурно- оздоровчого напряму, формування здорового способу життя у закладі було проведено заходи фізкультурно-оздоровчого і валеологічного спрямування в рамках фестивалю «Гармонія руху». 
   Протягом тижня проводилося безліч цікавих заходів, педагоги намагалися максимально активізувати рухову діяльність дітей під час проведення рухливих ігор. У продовж тижня велика увага приділялася розвитку координації рухів, орієнтування в просторі, швидкості та витривалості дітей. Рухова діяльність забезпечувалася шляхом проведення музичних занять де діти виражали свій емоційний стан та отримували задоволення від музичного супроводу:
- музичні та спортивні розваги,
- заняття з активним використанням рухів, музики та фізичних вправ,
- прогулянки,
- фізкультхвилинки,
- валеологічні ігри, рухливі ігри та народні ігри.
Перший день - «Спритні, веселі, завзяті» Вихователі з дітьми молодших груп грали в рухливі ігри та проводили веселі спортивні змагання.
Другий день – «Музика, рухи, танці». Цього дня проводилися музичні розваги на свіжому повітрі.
Третій день - «Дужі козаки в пошуках каші». Діти мали можливість пригадати давні традиції нашого народу, позмагатися у спритності та витривалості.
Четвертий день - «Рух – це здоров'я». Вихователі груп разом із вихованцями змагалися у спритності та витривалості.
П’ятий день – день творчості, він проходив під гаслом «Враження від фестивалю в малюнках». Цей день завершив тиждень фестивалю «Гармонія руху».
   Кожен ранок розпочинався з цікавої ранкової гімнастики на свіжому повітрі та в спортивній залі (відповідно погоди). Цікаво проведено організовану діяльність з валеологічної освіти в поєднанні із заняттями з фізичного виховання «Зростаємо сильними та здоровими», «Де ховається здоров'я», «Мій організм», «Корисне, шкідливе».
   Діти отримали безліч позитивних емоцій та бажання і надалі займатися спортом і прагнути до здорового способу життя.
За наступним посиланням можна подивитися який приклад вихованцям показали педагоги як пройшов третій день фестивалю під девізом Дужі козаки в пошуках каші, або подивитися як приймали участь у фестивалі Капітошки чи найменші вихованці нашого закладу - ясельна група Малятко.  
Якщо вам цікаво, як проходив фестиваль"Гармонія руху" в минулі роки - тисніть ТУТ.