Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.30.04.21

День охорони праці - 2021. Звіт

 Відповідно до листа управління освіти, молоді та спорту від 21.04.2021 №01-07/1115 «Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці», додатку до листа Міністерства освіти і науки України від 06.04.2021 «Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці» в закладі 28.04.2021 було проведено День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуємо зараз у стійкі системи БЗР».
Метою проведення Дня охорони праці в закладі є важливість зміцнення системи безпеки та здоров’я на роботі, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я працівників на рівні закладу. Робота в цей день акцентувалася на спрямуванні на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням уроків, винесених з пандемії COVID-19, і досвіду, який маємо на сьогоднішній день у закладі.
Для відзначення Дня охорони праці було розроблено План заходів, згідно якого проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з колективом педагогічних працівників і технічного персоналу.  Це і круглий стіл на тему «Охорона праці в умовах карантинних заходів – попередження виникнення потенційних ризиків щодо безпеки на робочому місці», і тренінг з надання першої долікарської допомоги в різних ситуаціях. Це робота з батьками через інтернет-ресурси та онлайн інформація, яка не обмежилася одним днем, а буде продовжуватися протягом тривалого періоду. Це робота з дітьми за розробленими темами до занять, включаючи відеоролики та мультфільми «Уроки тітоньки Сови». Це домашнє задання, яке допомогло батькам глибше зрозуміти проблему, що постала перед усім людством та спонукала задуматися і щось робити; а починали вони з найпростішого – малюнків разом з власними дітками на тему «Охорона праці очима дітей». З цих малюнків було оформлено відповідну виставку.
Крім того, для працівників закладу було проведено навчання та перевірку знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності, що засвідчено відповідним протоколом.