Вітаємо Вас!
Ми - дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка"!
Чому саме Сад здійснення бажань? Тому, що в нашому садочку загадуються найсміливіші бажання і всі вони збуваються.
Хочете знати більше - заходьте до нас частіше.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!

Сподіваємося кожен знайде в ньому щось цікаве для себе.05.04.21

Що подивитися педагогу?


Вебінари про дошкілля від спільноти активних освітян «Всеосвіта» – це серія відеороликів про роботу із малечею, які доступні до перегляду усім охочим. У вебінарах експерти розповідають, зокрема, про фізичний, творчий та мовленнєвий розвиток дошкільнят, готовність до школи, соціальні навички та психічне здоров’я малюків тощо. Дивіться більше ніж 50 вебінарів тут.

Вебінар за участю доктора педагогічних наук, професора Гентського університету Яна Пітерса. Під час нього йшлося про сильні та слабкі сторони дошкільної освіти в Україні та сучасні педагогічні підходи до дошкілля. Спікер надав конкретні поради для підвищення якості дошкільної освіти в Україні: розширення доступу до дитсадків, професійний розвиток педагогів з акцентом на наставництво, гнучкість освітньої програми тощо. Переглянути відеозапис вебінару можна за цим посиланням.
Серія коротких відео про гіперактивний розлад з дефіцитом уваги (ГРДУ) від Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї». ГРДУ є одним з найбільш поширених розладів психологічного розвитку – він зустрічається у близько 5% дітей та 3% дорослих. Це означає, що чи не в кожній групі або класі є дитина з ГРДУ. Ключовими симптомами цього розладу є порушення самоконтролю та саморегуляції, які є обумовлені біологічними особливостями мозку, і спричиняють проблеми у сфері регуляції поведінки, уваги, емоцій та імпульсів. У відеороликах йдеться про міфи й правду щодо ГРДУ, допомогу дорослих дітям із цим розладом та його діагностику. Переглядати їх можна за посиланням.

Онлайн-курс «Колошкільне дитинознавство». Курс складається з 7 блоків — з іграми, практиками адаптації до садочку та школи, трансформації тривоги, агресії, секретами повернення концентрації уваги, «направлення» активності на перерві та «входу» в урок чи заняття. Переглянути лекції можна за цим посиланням на сайті EdEra.